Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.

Vydělávej učením online

 

 

Buď kdekoliv chceš, klidně i doma v pyžamu

Získej čas, který by si jinak strávil přepravou

Prodej hodinu svého času několikanásobně
a vytvoř si virtuální třídu

Zvyš si příjem

 

1. Bezplatná registrace

Není nutné, abys byl profesionální učitel, důležité je, že máš co naučit jiné. Stačí, aby ses bezplatně zaregistroval a vytvořil si profil s prezentací sebe a předmětu, který chceš učit a zvyš si příjem.
 

2. Zařazení do seznamu 


Po vytvoření profilu budeš zařazen do seznamu učitelů. Čím líp ti učení půjde, tím víc bodů dostaneš od studentů a o to výš se na seznamu objeví tvůj profil. To ti zas pomůže získat více studentů.
 

3. platba 

Cenu hodiny si určí sám. K tvé cene hodiny si Pyjamas Academy přičte 20% a zajistí, aby tvé peníze byly vyplaceny na tvůj účet.
 
 

4. Vyučování

Díky naší unikátní výukové platformě můžeš pohodlně učit skoro všechno. Připravujeme pro tebe tyto a mnohé jiné užitečné vychytávky:

Obrazový a zvukový přenos

Tabule jako ve třídě

Chat

Možnost učit více studentů najednou

Možnost sdílet obrazovku 

Ukládat a sdílet dokumenty a videa

Manažment studentů


PROČ PYJAMAS ACADEMY

Staň se Pyžamákem a začni od března 2016 učit online cokoliv a kdekoliv to vyhovuje tobě. Starosti s reklamou nebo platbou ponechej nám. Pyjamas Academy pro tebe také vyvíjí unikátní výukovou platformu, kde na jednom místě můžeš vytvořit virtuální třídu a zároveň administrovat všechny své studenty.
REGISTROVAT UČITELE