Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Podnikání

Výsledky vyhledávání

Jaroslav Vehrle

Jaroslav Vehrle

Vystudoval jsem Fakultu ekonomickou v Plzni a Provozně ekonomickou fakultu v Praze. Využívám poznatky v praxi přes 20 let, přednáším, dělám školení a konzultace pro firmy

Předmět: Podnikání - podstata, jak na to
Popis předmětu: komplexní výklad jak podnikat, co zajistit, čeho se vyvarovat, postupy až po realizaci v praxi
Zaměření: Angličtina, Příprava na pracovní pohovor, Ekonomie, Finančnictví, Logistika, Management, Marketing, Podnikání, Právo, Psychologie, Sociologie, Konzultace
192Kč/45min.Body:0
Silvia Milová

Silvia Milová

15 ročná prax v podnikaní, mentoring a poradenstvo pre začínajúcich podnikateľov - špeciálne ženy v podnikaní

vediem združenie Ženy-v-podnikaní-Žilina

Předmět: Ako začať podnikať
Popis předmětu: pre tých, ktorí nepodnikali a chcú začať
Zaměření: Podnikanie, Marketing, Motivačné kurzy
1 680Kč/60min.Body:0
Reklama
Lucie Schubert

Lucie Schubert

Předmět: Sociální neboli společensky prospěšné podnikání
Popis předmětu: Vhled toho, co je sociální podnikání, některé možné úhly pohledu a definice, jaká je situace v ČR a v Evropě, současné trendy, kde hledat podporu a inspiraci. Zelené podnikání, sociální inovace...
Zaměření: Koučing, Podnikání
432Kč/90min.Body:0
Petr Pouchlý

Petr Pouchlý

Vedu svobodnou firmu Court of Moravia, vyučuji na Masarykově univerzitě leadership, mám za sebou 6 let konzultantských zkušeností v mezinárodním obchodě, trénoval jsem desítky týmů v oblasti komunikačních dovedností a pomáhal s nastavením prodejní/marketingové strategie více než 100 malých podniků a startupů. Za klíčové úspěchy vděčím do značné míry právě networkingu, který vytrvale propaguji v ČR na všech úrovních.

Na téma networking jsem realizoval desítky seminářů pro běžnou veřejnost, studenty, podnikatele i B2B obchodníky z korporací.

Předmět: Business networking
Popis předmětu: Efektivní budování sítě obchodních vztahů pro podporu vašeho podnikání, prodejní strategie či získání pracovních příležitostí.
Zaměření: Podnikání
1 440Kč/60min.Body:0
Ilona Bittnerová

Ilona Bittnerová

Internetové podnikání

Podnikat na internetu mě nesmírně baví! Začala jsem s prodejem v době, kdy jsme ještě všichni měli objednací formuláře a slovo eshop bylo cizí anglické slovo :) A kdy jsme si ještě naše weby psali v kódu. Díky tomu jsem prošla opravdu vším okolo provozování eshopu a postupně pronikala do tajemství SEO - do toho jak to udělat, aby vyhledávač váš eshop nabídnul lidem, kteří hledají zrovna to, co vy prodáváte. Znám taky mnoho variant eshopových řešení - od těch úplně zdarma až po ty drahé.

V době, kdy je moderní chodit na kurzy, jsem se taky chtěla dozvědět něco nového. A díky návštěvě pár kurzů jsem zjistila, že jsem se během těch let s mým eshopem stala sama odborníkem. Nenabízím hodinu pro někoho, kdo na internetu roky podniká. Nabízím ji pro lidi, kteří chtějí s podnikáním online začít!

Na jaké otázky mohu dát odpovědi:

  • Proč zvolit placené řešení, když mohu mít eshop zdarma.
  • Jaký eshop si vybrat.
  • Jak si vybrat a registrovat doménu.
  • Jaký zvolit název domény.
  • Co budu potřebovat pro zprovoznění eshopu.
  • Jak zpracovat texty pro eshop.
  • Jak pracovat s fotografiemi.
  • Co dělat pro to, aby mě vyhledávače zobrazovaly.
  • Jakých chyb se vyvarovat.

 

1 hodina nebo ...

Možná vám bude stačit jedna hodinka, kdy vás nasměruji tím správným směrem a vy už se do všeho ponoříte sami. Nebo budeme muset některé věci probrat dopodrobna a rozhodnete se, že potřebujete další hodinu. Navíc pokud zvolíte nějaké eshopové řešení, které dobře znám, mohu vás naučit i jak s ním pracovat a kde co nastavit.

 

Reference

Můj web je www.kalisek.cz - to je má hlavní reference! Ale můžete si být jisti, že je jedno, pokud chcete prodávat třeba náhradní díly do aut! Poradím stejně dobře s tím jako s prodejem panenek Barbie ;)

A kdyby to pro někoho bylo důležité, tak jsem Mgr. - kombinace Bi-Ma, výrazně poznamenaná matfyzem, tíhnoucí k efektivitě, smysluplnému využití času a digitálnímu nomádství.

 

 

Předmět: Prodej přes eshop a SEO
Popis předmětu: Vhodné pro začátečníky, kteří chtějí rozjet vlastní eshop a pro majitele kamenných prodejen, kteří chtějí být navíc i online.
Zaměření: Podnikání, E-marketing
840Kč/45min.Body:0
Robert Kabina

Robert Kabina

Mám rád online prostredie, startupy, aktívny networking a samozrejme predaj od analýzi produktu až po prvého zákazníka.

V samotnom predaji som sa začal pohybovať vďaka rodičom, ktorí boli podnikatelia. Učil som sa čo je to reklama, čo znamená predať produkt, ako vnímať konkurenciu, a to, že slovné spojenie „ náš zákazník je náš pán“ je naozaj trefné.

Napriek podpore rodičov som sa rozhodol isť vlastnou cestou a chcel nabrať pracovné skúsenosti v zahraničí. Prešiel som prácami v Čechách, v Nemecku, v Austrálii a na Novom Zélande. 

Popri cestovaní som sa vracal na Slovensko a svoje skúsenosti zo zahraničia zúžitkoval pri menežovaní rodinných podnikov.

Momentálne som CCO a spoluzakladateľ atraktívnej a modernej platobnej brány Besteron. Klientom i záujemcom o online platby rád poskytnem nielen rady, ale aj prípadný mentoring. Je zástancom hesla, „len úspešný klient, je spokojný klient“.

Ďalej spolupracujem s investičným projektom Zenitu kde som aktívnym mentorom a zameriavam sa hlavne na pomoc pri nastavovaní predajných procesov jednotlivého produktu.

Předmět: Analýza a strategia predaja online/offline
Popis předmětu: Analýza Vášho produktu, trhu na ktorom chcete pôsobyť, vašej konkurencie, vytvorenie ceny a v konňečnéj fáze vstup. Príprava finančného a podnikateľského plánu. Na základe vytvorených alebo získaných info prispôsobenie a vytvorenie predajnéj stratégie pre daný produkt.
Zaměření: Podnikanie
1 680Kč/45min.Body:0
Tomáš Vrtík

Tomáš Vrtík

Zaujímavým míľnikom v mojom profesijnom živote sa stal jún 2011, kedy som začal pracovať pre štátnu organizáciu IUVENTA ako externý školiteľ národného programu KOMPRAX. Preškolil som viac ako 150 mladých ľudí. Od apríla 2012 som bol koučom a externým konzultantom projektov Mládež v akcii Bol som účastníkom a lídrom viacerých medzinárodných projektov napr. v Poľsku, Belgicku, Taliansku a i., zameraných na oblasť budovania tzv. "soft skills" organizácií tretieho sektora.

V roku 2013 som sa začal naplno venovať rozvíjaniu svojho obchodného talentu v online biznise. Stal som sa výhradným veľkoobchodným zástupcom slovenskej značky obuvi Novesta pre Slovenskú republiku.Pracoval som v jednom z najväčších internetových obchodov s obuvou topanky.sk ako obchodný manažér a dealmaker.

Od januára 2014 spolupracujem ako obchodný manažér pre BESTERON - modernú online platobná brána. 

Som spoluzakladateľom projektu www.shop-support.sk, ktorý sa špecializuje na komplexné outsourcingové služby pre malé a stredné eshopy, od balenia balíkov až po komunikáciu so zákazníkmi.

Předmět: Od prvého kontaktu až po DEAL
Popis předmětu: Poznáte to, máte cool produkt, službu, ale neviete sa predať. Počas prednášky budem zdieľať reálne know-how a konkrétne príklady z praxe, ktoré vám pomôžu zvýšiť úspešnosť predaja najmä pri oslovovaní B2B klientov cez telefón a mail. No bulšit content.
Zaměření: Podnikanie
1 680Kč/45min.Body:0