Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Medicína

Medicína je komplexní vědou s množstvím disciplín. Jste studentem vysoké školy, anebo se tam jen chcete dostat?  Pokud potřebujete doučit či dovzdělat v některé z jejích disciplín, prohlédněte si nabídku on-line lektorů na Pyjamas Academy. Budete potřebovat jen počítač, internet a chuť získávat nové znalosti.

Výsledky vyhledávání

Eliška Selinger

Eliška Selinger

Studentka všeobecného lékařství se zájmem o vědu a výzkum (obor imunologie a epigenetika nádorů), vyučující základů lékařské genetiky pro 1.ročníky na lékařské fakultě se zkušenostmi s výukou biologie a genetiky na přípravných kurzech na LF. Při výuce kladu důraz zejména na pochopení probírané látky a přátelskou atmosféru :)

Předmět: Základy lékařské genetiky
Popis předmětu: Vše, co student potřebuje vědět ke zkoušce (Mendelovy zákony, genová vazba, polygenní dědičnost i další zákeřnosti, které jednomu dovedou zamotat hlavu)
Zaměření: Medicína, Gymnázium, Biologie
420Kč/60min.Body:0