Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Dějiny

K tomu, abychom chápali přítomnost, potřebujeme pochopit minulost. Dějiny jsou nabity příběhy a nečekanými zvraty, které lidstvo přivedly tam, kde je nyní. Pokud Vás zajímá historie a chcete z této oblasti znát více faktů a příběhů, určitě najdete stejně zapáleného on-line učitele dějin, s nímž si sestavíte kurz na míru podle Vašeho zájmu.

Výsledky vyhledávání

Petr Cieslar

Petr Cieslar

Jsem studentem magisterského programu historie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. Pracuju na různých vzdělávacích projektech. Jsem autorem metodiky EDU_RP, která umožňuje vytváření vzdělávacích LARPů, podílím se na chodu Science centra Pevnost Poznání při Přírovědecké fakultě Univerzity Palackého, jsem spoluautorem projektu Podzim komunismu a občas natáčím popularizační videa s humanitní vědou pod názvem A15. V akademické rovině se věnuji historiografii, výzkumu propagandy a dějinám soudobé hudby - od jazzu až k elektronice. 

Předmět: Dějiny všeho
Popis předmětu: Dějiny všeho jsou interaktivní předmět propojující historii a vědu. Na začátku sestavíme individuální plán historických témat, a poté formou diskuze budeme o tématech hovořit.
Zaměření: Dějiny
216Kč/60min.Body:0
Jana Loukotová

Jana Loukotová

Vyštudovala som Gymnázium vo Vranove nad Topľou. Momentálne študujem Dejepis v kombinácií so Slovenským jazykom a literatúrou, na UNIPO. Skúsenosti s doučovaním mám pomerne veľké. Doučovala som predmety, na ktoré sa špecializujem, už na 1. stupni ale aj 2. stupni. Veľmi blízke je mi učivo gymnazistov nie len na 8-ročných gymnáziách ale aj 4-ročných. 

 

Nemyslím si, že existujú typy ľudí, ktorí sa nevedia niečo naučiť.  Práve preto robím aj túto prácu, aby som pomohla "slabším jedincom" dokázať, že so správnym spôsobom a interaktívnou formou učenia, sa dá všetko NAUČIŤ. 

JE NAJVYŠŠÍ ČAS NAPÍSAŤ MI ! DOHODNEME SI DÁTUM A ČAS 

Předmět: Dejepis
Popis předmětu: Pomôžem Vám doplniť vedomosti z oblasti história, dejepis či dejiny. Od obdobia pravekých dejín cez starovek, stredovek, novovek, až po najnovšie dejiny. Základné pojmy, mená, udalosti ... Pokúsim sa Vám ukázať že história nie je nudná, a že je dôležité poznať svoju minulosť. Veď predsa : "história sa opakuje," tak netreba opakovať chyby?
Zaměření: Dějiny, Slovenština
336Kč/60min.Body:0
Reklama
Lenka Martinková

Lenka Martinková

Předmět: Dějiny pro všechny
Popis předmětu: Úprava tématu podle zájmu
Zaměření: Čeština, Angličtina, Aritmetika, Biologie, Dějiny, Fyzika, Chemie, Občanská výchova, Dějiny umění, Psaní, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, Gymnázium, Jiné
180Kč/60min.Body:0