Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Věda

Ve vědě tkví naše budoucnost.  Na vědu a výzkum se věnují stále vyšší částky a vědečtí pracovníci jsou všude na světě nejvíce poptávaní. Proto jsme také v Pyjamas Academy věnovali prostor pro vědecké disciplíny, abyste se je mohli učit i doučovat třeba i doma z postele přes internet.

Výsledky vyhledávání

Pepko Pepko

Pepko Pepko

mam skolu zivota

Předmět: skice
Popis předmětu: ucim alebo neucim
Zaměření: Architektura
3 360Kč/30min.Body:0
Michal havran

Michal havran

Vystudoval jsem právo na PF UK, momentálně pracuju jako advokátní koncipient (specializace ústavní a správní právo). Jsem doktorský kandidát PF UK, obor ústavní právo.

Předmět: Ústavní právo
Popis předmětu: Ústavní právo, lidská práva, státověda
Zaměření: Právo
300Kč/45min.Body:0
Reklama
Jan Vlasák

Jan Vlasák

Jsem studentem 4. ročníku fakulty chemické v Brně na VUT. Minulý rok jsem získal titul Bc. Za své působení na škole jsem nenarazil na problém, který bych nevyřešil. Doučím prakticky všechna ovdětví chemie. Doučuji již řadu let. Látku vysvětluji formou přijatelnou srozumitelnou. Zkrátka nechci pomáhat dětem lovit, ale chci je lovit naučit. Obrazně řečeno. Velký důraz na pochopení dané problematiky. Řekl bych, že se jedná o daleko lepší formu, jak se něco dozvědět, než s jakou se setkáváme ve škole. V případě zájmu mě kontaktujte na telefonní číslo 732 712 633, nebo na email janko19wecko@gmail.com

Předmět: Chemie
Popis předmětu: Chemie- anorganická, organická, analytická, fyzikální, biochemie.
Zaměření: Chemie
240Kč/90min.Body:0
Eliška Selinger

Eliška Selinger

Studentka všeobecného lékařství se zájmem o vědu a výzkum (obor imunologie a epigenetika nádorů), vyučující základů lékařské genetiky pro 1.ročníky na lékařské fakultě se zkušenostmi s výukou biologie a genetiky na přípravných kurzech na LF. Při výuce kladu důraz zejména na pochopení probírané látky a přátelskou atmosféru :)

Předmět: Základy lékařské genetiky
Popis předmětu: Vše, co student potřebuje vědět ke zkoušce (Mendelovy zákony, genová vazba, polygenní dědičnost i další zákeřnosti, které jednomu dovedou zamotat hlavu)
Zaměření: Medicína, Gymnázium, Biologie
420Kč/60min.Body:0
Peter Budai

Peter Budai

-5 rokov matematickej triedy na ZŠ

-4 roky gymnázia so zameraním na prírodné vedy

-bakalársky titul v odbore elektrotechnické inžinierstvo

-v súčasnosti magisterské štúdium elektroenergetiky na ČVUT FEL

-4 roky súkromných doučovaní SŠ a VŠ úrovne

Předmět: Fyzika
Popis předmětu: Fyzika
Zaměření: Fyzika, Matematika
10Kč/hod.Body:0
Jaroslav Vehrle

Jaroslav Vehrle

Vystudoval jsem Fakultu ekonomickou v Plzni a Provozně ekonomickou fakultu v Praze. Využívám poznatky v praxi přes 20 let, přednáším, dělám školení a konzultace pro firmy

Předmět: mikro a makro ekonomie
Popis předmětu: celý obsah či vybrané témata z mikro a makro ekonomie
Zaměření: Angličtina, Příprava na pracovní pohovor, Ekonomie, Finančnictví, Logistika, Management, Marketing, Podnikání, Právo, Psychologie, Sociologie, Konzultace
192Kč/45min.Body:0
Martin Weber

Martin Weber

Ovládám velice slušně účetnictví, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.
Maturitní zkouška z účetnictví složena úspěšně s vyznamenáním.

Předmět: Účetnictví
Popis předmětu: teorie účetnictví + účtování (začátečníci + pokročilí)
Zaměření: Účetnictví, Němčina
120Kč/50min.Body:0
Marek Tóth

Marek Tóth

Právo som študoval na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Magisterské štúdium som ukončil v roku 2007 a rigorźnu skúšku som zložil v roku 2014. Pracujem ako právnik zahraničnej spoločnosti a zároveň som konateľom vlastnej spoločnosti zaoberajúcej sa mimosúdnym riešením sporov, správou pohľadávok, poradenstvom. Pôsobil som ako poslanec mestského zastupiteľstva a stále som členom legislatívnej komisie. Získal som značné skúsenosti najmä v oblasti obchodného, medzinárodného, občianskeho práva, ako aj v miestnej samospráve.

Předmět: Právo, Obchodné právo, Občianske právo, Trestné právo, Správne právo, Medzinárodné právo, Teória práva, Dejiny štátu a práva,
Popis předmětu: Právo všeobecne, otázky a problematika týkajúca sa jednotlivých odvetví práva (obchodné, občianske, správne, medzinárodné, trestné).
Zaměření: Právo
605Kč/50min.Body:0
Miroslav Uhliar

Miroslav Uhliar

Som absolventom MFF UK v Prahe bakalárskeho odboru: obecná matematika, teraz študujem naväzujúci magisterský odbor Pravdepodobnosť, matematická štatistika a ekonometria. S doučovaním mám skúsenosti, v prápade otázok ma neváhajte kontaktovať. 

Předmět: Matematika, základy lineárnej algebry, analýzy, pravdepodobnosť, šťatistika, numerická matematika.
Popis předmětu: Orientácia predmetu podľa potrieb študentov.
Zaměření: Vysoká škola, Matematika
235Kč/60min.Body:0
Jakub Semrád

Jakub Semrád

Jsem studentem všeobecného gymnázia,po celou dobu studia doučuji studenty naší školy,příležitostně přednáším ve vyšších ročnících. Již několikrát jsem se účastnil mezinárodních konferencí kde jsem prezentoval svůj hybridní raketový motor na kterém pracuji ve spolupráci s několika vysokými školami.

Předmět: Základy fyziky
Popis předmětu: Učivo základních a středních škol
Zaměření: Fyzika, Chemie
120Kč/60min.Body:0