Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Zpěv

Je jedno, zda potřebujete zapracovat na správné technice, anebo začít zpívat, ale stydíte se před druhými, ono to jde i on-line za pomoci internetu a šikovného on-line lektora, který Vás dovede k novým dimenzím. Bez obav, můžete klidně zůstat doma.

Výsledky vyhledávání

Kateřina Eva Lanči

Kateřina Eva Lanči

V současné době jsem umělkyní na volné noze a manželkou a matkou batolete jménem Meda. Žiji v domě s rajskou zahradou ve vsi Drozdov kousek od Hořovic.

Věnuji se například hudbě: hraji profesionálně na různé perkusivní nástroje (etnické bubny od Afriky přes ásii a arabské země po afriku), začínám s basou a také zpívám vlastní i různé převzaté nejen folklorní texty. Zpívám již patnáct let a věřte tomu, že ani já na začátku netušila, jak příjemné mi to nakonec bude. Prošla jsem mnoha kapelami hrajícími hudbu od world music po dub a reggae (posledně např. backvocals pro Andělem ověnčené album zázraky mr. Cocomana). Také učím zpívat herce ze svého divadelního souboru Loco:Motion Company. Slyšet mě můžete např. na desce Fuerte od kapely Braagas. bubnuji také v projektu Farmy v Jeskyni "Divadlo". Loco:Motion Company se zabývá tanečním divadlem a výzkumem pohybu a hlasu, věnuji se zde choreografii a režii.

Jsem osoba živá, energická a spontánní, často motivuji své okolí k různorodým aktivitám. Velice ráda pracuji s lidmi různých věkových skupin i různého zaměření. Dělala jsem např. v Itálii kurzy tance a rytmu pro starší dámy  a kurzy bubnování pro místní v Casa dell arte La Serratura, práci s adolescenty ve školách a výchovných ústavech v Německu, kde jsem dělala divadelní kurzy pro akci Instant acts against racism and violency, také jsem pracovala s autisty a dětmi s dawnovým syndromem jako muzikoterapeutka, či jsem vedla různé kurzy pohybu a hudby pro maminky a jejich děti, stejně tak jako další různé workshopy pro dospělé. Člověk, se kterým pracuji, je pro mne tvůrčím partnerem a inspirací. Hudbu, divadlo i tanec považuji za spojité nádoby, které jsou zde pro nás především coby prostředky pro naši vlastní expresi, naše svobodné vyjádření, které se může stát hodnotným uměleckým dílem stejně tak jako prostou osobní radostí. 

Předmět: Zpěv
Popis předmětu: začátečníci i pokročilí, rozvoj pěvecké techniky spojený s pohybem, doprovázený osobnostním růstem.
Zaměření: Zpěv
480Kč/60min.Body:0