Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Herectví

Máte zájem věnovat se herectví? Zkuste on-line formu vzdělávání v Pyjamas Academy. Herectví není celé jen o scéně, k herectví je potřebné umět pracovat s hlasem, textem apod. A to se můžete naučit s on-line tutorem. Nemusíte nikam chodit, učit se budete doma u počítače. Je to jednoduché a pohodlné. Vyzkoušejte.

Výsledky vyhledávání

Luboš Pavel

Luboš Pavel

Luboš Pavel vystudoval katedru autorské tvorby a pedagogiky na DAMU. Pracuje na Univerzitě Karlově, kde vede mimo jiné i hodiny Mluvní a pohybové výchovy. Každý měsíc načítá časopis pro nevidomé. Založil webové stránky Papyro pro autory, kteří si vydávají knihy převážně vlastním nákladem. Načítá audioknihy a hraje divadlo.

Napsal několik knih, divadelní hry a filmový scénář. Při psaní textů je pro Luboše velmi důležitá zpětná vazba a kontakt s divákem či posluchačem. Luboš má své podcasty na iTunes Pohádkář a Komunikator, kde své příběhy vypráví.

Předmět: Přednes
Popis předmětu: Pokud chcete zvládnout čtení textu z papíru i přednes naučeného textu na perfektvní úrovní, pak navštivte tento webinář. Básně, povídky i další umělecké texty, stejně tak přednášky, referáty, cokoli, co se čte a přednáší by mělo znít sebevědomě, srozumitelně, poutavě, po smyslu. Intonace, rytmus, pauzy, důrazy. Odstraňování zlozvyků, zejména tzv. grafického čtení. Práce s dechem a probuzení aktivního (charizmatického) hlasu. Budeme číst, číst, číst a uvidíte, jak to výrazně zlepší i váš celkový mluvní projev.
Zaměření: Řečnictví, Psaní, Fotografie, Herectví, Řečnictví
480Kč/60min.Body:0