Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Fotografie

Z fotografie je vždy patrná kvalita fotografa. Pokud Vás baví fotit, ale nevíte úplně přesně, jak si pohrát se světlem, expozicí či kompozicí, internetový kurz fotografie v Pyjamas Academy je určený právě Vám. Zde se formou e-learningu můžete zdokonalit, anebo začít s focením přímo od základů s pomocí zkušeného lektora, a to v pohodlí Vašeho obýváku.

Výsledky vyhledávání

Luboš Pavel

Luboš Pavel

Luboš Pavel pracuje v Rozhlasovém a televizním studiu na Univerzitě Karlově, předtím působil ve studiu Prosperita. Na volné noze natočil mnoho videí různých žánrů. Vystudoval katedru autorské tvorby a pedagogiky na DAMU a už v době svých studií spolupracoval s FAMU. Jako student napsal a režíroval dva hrané filmy a v několika hrál jako herec. Od té doby tvoří a natáčí - svatby, dokumenty, přednášky, výuková videa, akce, propagační spoty, rozhovory, videonávody atd. Jako lektor už vedl množství kurzů filmové školy. 

Předmět: Natáčení s videokamerou a střih videa
Popis předmětu: Dnes často potřebujeme využívat videotechniku pro dokumentaci projektů, jako výukovou pomůcku, pro natočení krátkého propagačního spotu, nebo přislíbíme kamarádovi natočit svatbu, pro děti zachytit dovolenou a podobně. Jak to ale udělat, aby výsledné video bylo zajímavé, napínavé, vtipné, zkrátka koukatelné? Jak udržet divákovu pozornost? Účastníci webináře se naučí, jak si práci zorganizovat, jak natočit hezké, kvalitní záběry, jak sestříhat video, které upoutá, jaké efekty používat a jaké ne, co se všechno dá udělat "na koleně". Video ve výuce, v prezentaci, reklamě, doma Nápad Stručný příběh Zpracování orientačního scénáře Co dělá režisér Co dělá kameraman Filmová řeč aneb vyprávění obrazem Hlavní zásady práce s kamerou Práce se zvukem Filmové tipy a triky Střih videa - hlavní zásady Programy na střih videa - jak v nich pracovat
Zaměření: Řečnictví, Psaní, Fotografie, Herectví, Řečnictví
480Kč/60min.Body:0
Josef Mašek

Josef Mašek

Kameraman, střihač, fotograf. 

Přes 5 let lektorských zkušeností.

Více než 15 let praxe v oboru. 

Absolvent oboru Televizní publicistika. 

Více na www.masek.eu

Předmět: Natáčení, focení či střih
Popis předmětu: Individuální kurz dle úrovně účastníka.
Zaměření: Fotografie
720Kč/60min.Body:0
Reklama
Bára Vávrová

Bára Vávrová

6 let praxe focení a upravování fotografií

portfolio na www.baravavrova.com

Předmět: Postprodukce ve Photoshopu - barevné úpravy a fotomanipulace
Popis předmětu: začátečníci a středně pokročilí
Zaměření: Fotografie
600Kč/60min.Body:0
Katerina Rutova

Katerina Rutova

Předmět: Základy fotografování
Popis předmětu: Základní pojmy a souvislosti, kompozice, pravidla při fotografování portrétu, krajiny, pohybu, dětí, zvířat, apod.
Zaměření: Fotografie, Jiné
240Kč/60min.Body:0