Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Umění

Umění je široký pojem a ze své podstaty je nejednoznačný. Ale právě to je na umění krásné. Může být jakékoliv. Umění povznáší, provokuje, vyzývá k zamyšlení. Vyberte si některého z lektorů v Pyjamas Academy a rozvíjejte svoji kreativitu třeba i v pyžamu. Kreativitě se meze nekladou.

Výsledky vyhledávání

Lucie Hayashi

Lucie Hayashi

Vystudovala jsem doktorské studium na HAMU - obor taneční věda. Zabývám se tanečním výzkumem a publicistikou. 

Předmět: Dějiny a teorie tance a baletu
Popis předmětu: od začátečníků po pokročilé, dějiny, teorie, analýza, dramaturgie, kritika tance
Zaměření: Japonština, Tanec
480Kč/hod.Body:0
Nancy Čorgoová

Nancy Čorgoová

Som študentkou Hudobnej a tanečnej fakulty na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Mám ukončené Konzervatórium v Košiciach a hre na klavíri sa venujem od svojich štyroch rokov. Zúčastnila som sa mnohých klavírnych súťaží a interpretačných kurzov počas svojho štúdia. Mám tiež skúsenosti s komornou hrou a korepetovaním.

Předmět: Klavír
Popis předmětu: Hra na klavíri,klasická hudba, filmové soundtracky alebo pop-music
Zaměření: Hudební nástroj
571Kč/60min.Body:0
Reklama
Luboš Pavel

Luboš Pavel

Luboš Pavel vystudoval katedru autorské tvorby a pedagogiky na DAMU. Pracuje na Univerzitě Karlově. Každý měsíc načítá časopis pro nevidomé. Založil webové stránky Papyro pro autory, kteří si vydávají knihy převážně vlastním nákladem. 

Napsal několik knih, divadelní hry a filmový scénář.

V roce 2000 vyšla novela Dumbstin, pak Neobvyklá pohádka o Šídlovi a Teplomilovi, na cestě po Ladaku sesbíral materiál pro knihu Příběhy Malého Tibetu.  Dále humoristickou knihu Pan Šimral přichází. Vydal Inspiračník – nápaditý zápisník pro lidi, kteří tvoří, organizují, vymýšlejí. Jako ebook také vyšly knihy O Kuliferdovi a Dobrodružství animace. Při psaní textů je pro Luboše velmi důležitá zpětná vazba a kontakt s divákem či posluchačem. 

Luboš má své podcasty na iTunes Pohádkář a Komunikator, kde své příběhy vypráví.

Předmět: Tvůrčí psaní
Popis předmětu: V průběhu webinářů se budeme učit vyprávět příběh tak, aby byl zajímavý, čtivý a napínavý. Rozborem vlastních textů se dobereme jejich silných i slabých stránek. Společně se dobereme toho, jaké principy nám v textu fungují a jaké ne. Dostanete dostatek prostoru pro individuální práci a dotazy. V kurzu se mimo jiné dozvíte: Jak začít psát jak v sobě najít tvůrčí potenciál Jak napsat dobrý konec Jak stvořit dobrou literární postavu Kde hledat nápady Jaký zvolit jazyk a styl vyprávění Jakým způsobem gradovat děj a překvapovat čtenáře Jak vytvořit pointu
Zaměření: Řečnictví, Psaní, Fotografie, Herectví, Řečnictví
480Kč/60min.Body:0
Thomas Design

Thomas Design

Som študent s veľkými znalosťami a schopnosťami čo sa týka grafiky.. Študujem na informatickej fakulte na Slovensku.

Předmět: Doučovanie v programe Photoshop
Popis předmětu: Naučím Vás základy v programe Adobe photoshop tak, aby ste si už sami niečo vedeli vytvoriť.
Zaměření: Grafika
134Kč/50min.Body:0
Tomáš Konoradský

Tomáš Konoradský

Photoshop, Illustrator, InDesign, Corel draw, Flash, HTML, CSS,

Předmět: Grafický dizajn
Popis předmětu: Všeobecné znalosti z oblasti grafiky
Zaměření: Grafika
504Kč/90min.Body:0
Lenka Martinková

Lenka Martinková

Předmět: Dějiny umění od starověku po dnešek
Popis předmětu: Téma upravíme podle zájmu
Zaměření: Čeština, Angličtina, Aritmetika, Biologie, Dějiny, Fyzika, Chemie, Občanská výchova, Dějiny umění, Psaní, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, Gymnázium, Jiné
180Kč/60min.Body:0
Jaroslav Verlík

Jaroslav Verlík

Akreditovaný komplexný odborný kurz, na ktorom sa oboznámite s pravidlami a princípmi grafického dizajnu a zásadami navrhovania a spracovávania reklamnej a propagačnej grafiky ako sú napríklad reklamné tlačoviny, letáky, inzercia, vizitky, oznámenia, veľkoplošné tabule, polepy, bilboardy a mnoho ďalších printových materiálov. Súčasťou kurzu sú aj dizajnérske rozbory a budovanie zručnosti práce v programoch InDesign, Illustrator, Photoshop, alternatívne aj CorelDraw a Corel PhotoPaint.

Kompletnú ponuku kurzov nájdete na www.mlearning.sk

Požadované vstupné vzdelanie
  • Minimálne SŠ vzdelanie, práca s PC
  • Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov
Cieľová skupina
  • Osoby so záujmom o získanie odbornosti a praktických zručností vo zvolenej oblasti digitálneho dizajnu a multimédií – navrhovanie a tvorba grafických produktov v reklamnej a propagačnej grafike
Profil absolventa
  • Absolvent modulu je schopný samostatne navrhovať najrôznejšie grafické tlačoviny v reklamnej oblasti a pripravovať ich pre profesionálnu komerčnú tlač.
Metódy
  • Teoretická príprava v špecifikách vytvárania printovej grafiky a prípravy do tlače, praktický nácvik, teórie, predmety, štartovacie kurzy a simulácie v online vzdelávacom systéme
Rozsah kurzu:  48,00 hodín / 4 týždne
Cena kurzu komplet : 328 €
Možnosť ďalšej odbornej nadstavby: áno, kurz AKR4 – Interaktívny dizajn a multimédiá (50% zľava)
Ďalšie informácie: 0948 203 003, info@mlearning.sk
Předmět: Grafický dizajn - reklamná a propagačná grafika
Popis předmětu: Akreditovaný komplexný odborný kurz, na ktorom sa oboznámite s pravidlami a princípmi grafického dizajnu a zásadami navrhovania a spracovávania reklamnej a propagačnej grafiky.
Zaměření: Grafika, Webdesign, Adobe, E-marketing
235Kč/60min.Body:0
Josef Mašek

Josef Mašek

Kameraman, střihač, fotograf. 

Přes 5 let lektorských zkušeností.

Více než 15 let praxe v oboru. 

Absolvent oboru Televizní publicistika. 

Více na www.masek.eu

Předmět: Natáčení, focení či střih
Popis předmětu: Individuální kurz dle úrovně účastníka.
Zaměření: Fotografie
720Kč/60min.Body:0
Bára Vávrová

Bára Vávrová

6 let praxe focení a upravování fotografií

portfolio na www.baravavrova.com

Předmět: Postprodukce ve Photoshopu - barevné úpravy a fotomanipulace
Popis předmětu: začátečníci a středně pokročilí
Zaměření: Fotografie
600Kč/60min.Body:0
Kateřina Eva Lanči

Kateřina Eva Lanči

V současné době jsem umělkyní na volné noze a manželkou a matkou batolete jménem Meda. Žiji v domě s rajskou zahradou ve vsi Drozdov kousek od Hořovic.

Věnuji se například hudbě: hraji profesionálně na různé perkusivní nástroje (etnické bubny od Afriky přes ásii a arabské země po afriku), začínám s basou a také zpívám vlastní i různé převzaté nejen folklorní texty. Zpívám již patnáct let a věřte tomu, že ani já na začátku netušila, jak příjemné mi to nakonec bude. Prošla jsem mnoha kapelami hrajícími hudbu od world music po dub a reggae (posledně např. backvocals pro Andělem ověnčené album zázraky mr. Cocomana). Také učím zpívat herce ze svého divadelního souboru Loco:Motion Company. Slyšet mě můžete např. na desce Fuerte od kapely Braagas. bubnuji také v projektu Farmy v Jeskyni "Divadlo". Loco:Motion Company se zabývá tanečním divadlem a výzkumem pohybu a hlasu, věnuji se zde choreografii a režii.

Jsem osoba živá, energická a spontánní, často motivuji své okolí k různorodým aktivitám. Velice ráda pracuji s lidmi různých věkových skupin i různého zaměření. Dělala jsem např. v Itálii kurzy tance a rytmu pro starší dámy  a kurzy bubnování pro místní v Casa dell arte La Serratura, práci s adolescenty ve školách a výchovných ústavech v Německu, kde jsem dělala divadelní kurzy pro akci Instant acts against racism and violency, také jsem pracovala s autisty a dětmi s dawnovým syndromem jako muzikoterapeutka, či jsem vedla různé kurzy pohybu a hudby pro maminky a jejich děti, stejně tak jako další různé workshopy pro dospělé. Člověk, se kterým pracuji, je pro mne tvůrčím partnerem a inspirací. Hudbu, divadlo i tanec považuji za spojité nádoby, které jsou zde pro nás především coby prostředky pro naši vlastní expresi, naše svobodné vyjádření, které se může stát hodnotným uměleckým dílem stejně tak jako prostou osobní radostí. 

Předmět: Zpěv
Popis předmětu: začátečníci i pokročilí, rozvoj pěvecké techniky spojený s pohybem, doprovázený osobnostním růstem.
Zaměření: Zpěv
480Kč/60min.Body:0