Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

E-marketing

Jak zaujmout potenciálního kupce anebo zákazníka na internetu? Jak ho oslovit v té správné chvíli a na správném místě? On-line marketing má specifika, která vyvstávají z osobitostí virtuálního on-line světa a jeho fungování. Spadají sem newslettery, spravování sociálních sítí, správně zvolené SEO texty i analýzy.  S Pyjamas Academy se i vy stanete marketingovým guru.

Výsledky vyhledávání

Antonín Bouchal

Antonín Bouchal

Působení v oblasti doučování, školení a poradenství informačních technologií od roku 2009. Lektor kurzů rekvalifikačních, počítačových a kurzů měkkých dovedností. Tvorba a školení projektů v kancelářských programech Microsoft, Operačních systémů Microsoft, Grafických programů Adobe, Redakčních systémů a internetového marketingu. Profesionální tvorba internetových stránek, správa SEO optimalizace a Internetového marketingu.

Předmět: Konzultace z oblasti internetového marketingu a SEO
Popis předmětu: Konzultace vhodné pro majitele webových stránek čí zaměstnance, kteří potřebují zefektivnit propagaci a být na lepších pozicích ve vyhledávačích Google a Seznam.cz.
Zaměření: Microsoft Office, Webdesign, E-marketing
600Kč/60min.Body:0
Pavol Provazník

Pavol Provazník

Všetko o mne nájdete na www.tvorbastranky.sk. Som v programe Google Partners.

Předmět: Ako si jednoducho vytvoriť kvalitnú webstránku a ušetriť vďaka bezplatným marketingovým nástrojom
Popis předmětu: Hlavne pre začínajúcich- prečo, kde a ako si vytvoriť stránku v 8 krokoch a nepreplácať ju? Čo je SEO, responzivita, sociálne siete, affiliate, video virál a ako mi môžu pomôcť. Ako sa odlíšiť?
Zaměření: E-marketing
672Kč/60min.Body:0
Reklama
Jaroslav Verlík

Jaroslav Verlík

Špecializačný akreditovaný kurz - na Slovensku zatiaľ unikátne vzdelávanie špecialistov pre oblasti vývoja digitálnych vzdelávacích obsahov a možností využívania mobilných technológií a optimalizácie obsahov pre nich – to všetko v rámci nového mladého odboru nazývaného mLearning dizajn.

Tento typ vzdelávania je určený najmä lektorom, učiteľom, školiteľom, prezentátorom, personalistom, marketérom a všetkým ostatným, ktorí sa chcú naučiť, ako nasadiť do svojich aktivít rôzne digitálne prostriedky (elearningové kurzy, webináre, elektronické testy, vzdelávacie hry, scenárove aplikácie, interaktívne simulácie atď.). Kurz poskytuje kľúčové vedomosti a zručnosti pre prechod z tradičného vzdelávania na modernú kombinovanú formu v rámci metódy známej ako flipped learning.

kompletnú ponuku kurzov nájdete na www.mlearning.sk

Předmět: Learning design
Popis předmětu: Špecializačný akreditovaný kurz - na Slovensku zatiaľ unikátne vzdelávanie špecialistov pre oblasti vývoja digitálnych vzdelávacích obsahov a možností využívania mobilných technológií a optimalizácie obsahov pre nich – to všetko v rámci nového mladého odboru nazývaného mLearning dizajn
Zaměření: Grafika, Webdesign, Adobe, E-marketing
336Kč/60min.Body:0
Ilona Bittnerová

Ilona Bittnerová

Jak se zdarma zviditelnit

Máte již svůj eshop a nevíte, jak na něj přivést zákazníky? Nemáte finanční prostředky na placenou reklamu - případně nechcete vynakládat peníze navíc? Pak je tato hodina právě pro vás!

  • Povím vám co všechno na internetu lze zdarma využít pro podporu online podnikání (eshopu nebo webových stránek).
  • Řeknu vám kde a jak se registrovat i jak se rychle zorientovat v administraci.
  • Poradím co zlepšit na vašich stránkách.

 

Proč zvolit právě moji hodinu?

  • Jsem flexibilní - mohu hodinu mluvit a ukazovat, ale mohu taky reagovat na vaše dotazy a hodina tak může probíhat formou dialogu.
  • Mám svůj eshop a webové stránky, které mě živí. A nejenom mě. Takže mám praxi a vím, o čem mluvím.
  • Podnikám online od doby, kdy ještě nebyly počítače na školách :) Tzn. mám hodně zkušeností.

 

Předmět: Marketingové nástroje zdarma
Popis předmětu: Využití různých nástrojů volně dostupných v online světě - pro začínající podnikatele.
Zaměření: Podnikání, E-marketing
840Kč/45min.Body:0
František Kozáček

František Kozáček

Bližšie info na www.VideoAcademy.sk

Předmět: YouTube Marketing
Popis předmětu: Rozšírte svoje posolstvo do sveta vďaka videu. Naučím Vás ako...
Zaměření: E-marketing
1 680Kč/60min.Body:0
Jakub Mazán

Jakub Mazán

Spoluzaložil som Truniversity - platformu na vzdelávanie ľudí v oblasti marketingu a komunikácie. Bol som kreatívnym riaditeľom reklamnej agentúry. Venujem sa copywritingu, ideamakingu a budovaniu komunikačných stratégií. Pracoval a pracujem pre značky ako Red Bull, Lenovo, Dobrý Anjel, Sygic, Profesia, ESET, Hopin, Šariš,... Viac o mne nájdete na: https://sk.linkedin.com/in/kukomazan 

Předmět: Tvorba marketingovej komunikačnej stratégie
Popis předmětu: Naučím vás vypracovať si komunikačnú stratégiu pre vaše podnikanie
Zaměření: E-marketing
840Kč/60min.Body:0
Štefan Polgári

Štefan Polgári

Nerád píšem elaboráty, ktoré aj tak nikto nečíta. Preto si uržujem https://www.linkedin.com/. Tam sa všetko dozviete :) Jediné, čo by som rád o sebe povedal je to, že robím veci s iným pohľadom, ako klasickí marketéri. Mám osobné skúsenosti s vecami, o ktorých "profíci" ešte ani nepočuli. 

Předmět: Online marketing netradične
Popis předmětu: V online marketingu sa hovorí stále o tom istom. Ja som si však preskákal aj netradičné veci, o ktorých vám rád porozprávam a aplikujeme to na váš projekt. Úroveň? Pre všetkých.
Zaměření: E-marketing
1 008Kč/60min.Body:0
Michal Stín

Michal Stín

Online marketingu sa venujem 4 roky, počas ktorých som si prešiel rôznymi oblasťami. Mám skúsenosti so SEO optimalizáciou stránok (OnPage a OffPage), PPC kampaňami v Google AdWords, na Facebook-u a aj s nastavovaním komplexnej online marketingovej stratégie a manžovaním online projektov. Dokopy som pracoval na viac ako 50 projektoch. Som zakladateľ Truiversity, kde okrem iného pôsobím aj ako lektor Google Adwords. 

Předmět: Základy Google AdWords
Popis předmětu: začiatočníci
Zaměření: E-marketing
672Kč/60min.Body:0