Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Řečnictví

Rétorice se věnovali už starověcí Řekové a zkušení řečníci měli vliv na celou společnost. Být dobrým řečníkem není dnes o nic méně důležité. Žijeme v době, kdy každý potřebuje prezentovat sebe, myšlenku, anebo produkt. Mnohokrát úspěch závisí od těch správných slov. Zdokonalte svůj projev doma, v uvolněné atmosféře a s Vaším on-line mentorem.

Výsledky vyhledávání

Marek Lelovský

Marek Lelovský

  • od 2012: Odborný asistent (lektor, učiteľ predmetu Technická angličtina na FChPT STU)
  • 2008-2012: Lektor všeobecnej a business angličtiny v jazykovej škole
  • 2005-2008: Lektor/školiteľ technických parametrov, predajných a prezentačných zručnostív poisťovni
  • 2005: absolvovaný odborný kurz zameraný na prezentačné zručnosti
Předmět: Prezentačné zručnosti
Popis předmětu: Prezentačné zručnosti od prípravy posteru či powerpointovej prezentácie až po nácvik prezentácie samotnej. K dispozícii aj v anglickom jazyku. Možnosť dohody a vytvorenia uceleného kurzu.
Zaměření: Angličtina, Gymnázium, Řečnictví
672Kč/60min.Body:0
Luboš Pavel

Luboš Pavel

Luboš Pavel vystudoval autorskou tvorbu a pedagogiku na DAMU, kde se naučil praktickým věcem důležitým pro komunikaci, rozvoj kreativity a vůbec sebezdokonalování. Velké zkušenosti také načerpal z intenzivního výcviku u Jurie Alschitze na mezinárodním dlouhodobém workshopu.  Dále prošel několik inspirativních teambuldingů a na několika se podílel jako lektor. Největší a dlouhodobou inspirací je mu však jeho žena Anetka, která se také věnuje lektorské práci. Nyní pracuje v Rozhlasovém a televizním studiu na Univerzitě Karlově, kde mimo jiné vyučuje Mluvní a pohybovou výchovu.

Oproti psychologickým přístupům některých lektorů je Luboš velký praktik. Jeho silnou stránkou je množství konkrétních příkladů, postupů, pomůcek, které nám pomáhají zvládnout náš život. „Na teambuildingu nebo výcviku lidi teorií a powerpointem neohromíte,“ říká.

A tak se snaží všemi možnými způsoby předávat dál znalosti a hlavně dovednosti v oblasti komunikace, vystupování na veřejnosti, kreativity, řečového jednání, asertivity, řeči těla a podobně. Jako lektor pracuje od roku 2003.

Předmět: Rétorika
Popis předmětu: Cílem kurzu je, abyste se dokázali cítit dobře před svými posluchači, uměli je zaujmout, udrželi jejich pozornost. Vyzařujte sebejistotu. Zvládněte trému. Ovládněte umění improvizace. Příprava a přednes textu Naučíte se, jak sestavit svůj mluvený projev tak, aby zaujal Procvičíte si práci s emocemi Pochopíte, jak pracovat s hlasem a jak dobře dýchat Procvičíte si výslovnost a plastický hlasový projev Vyzkoušíte si improvizaci, jak čelit nečekaným situacím Osvojíte si techniky na snížení stresu a trémy
Zaměření: Řečnictví, Psaní, Fotografie, Herectví, Řečnictví
480Kč/60min.Body:0
Reklama
Martin Prodaj

Martin Prodaj

Předmět: Prezentačné zručnosti
Popis předmětu: Základné prvky vytvorenie dobrej prezentácie. Tie najkľúčovejšie poznatky, ktoré vám pomôžu urobiť dobrú a efektívnu prezentáciu. Najviac z hodiny získate, pokiaľ budete mať dopredu pripravené otázky k danej problematike.
Zaměření: Řečnictví, Motivační kurzy, Koučing
840Kč/60min.Body:0
Lukáš Liebich

Lukáš Liebich

Poslední 4 roky jsem aktivní v Toastmasters International (mezinárodní organizace, jejímž posláním je umožnit svý členům získat sebejistotu v komunikaci a vedení lidí) kde se pravidelně věnuji mentoringu a coachingu ostatních při přípravě jejich prezentací.

 

Ukázka prezentace: https://www.youtube.com/watch?v=KqOAn3EmCJs

LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/lukasliebich

 

 

Předmět: Techniky psaní prezentací a projevů
Popis předmětu: Pro všechny úrovně pokročilosti, obsah kurzu můžeme upravit dle dohody
Zaměření: Řečnictví
1 080Kč/50min.Body:0