Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Koučing

Cítíte potřebu udělat něco se svým životem? Přešlapujete na jednom místě? Koučing je metodou pro Vás. Zkušený odborník Vás správně položenými otázkami dovede k odpovědím a konkrétním krokům vhodným právě pro Vás. Vyberte si svého pyžamového kouče a vykročte za svými sny.

Výsledky vyhledávání

Dagmar Chytková

Dagmar Chytková

Zdravým stravováním se zabývám již přes 10 let. Nemám vystudovanou medicínu, což považuji v koučování ke zdravému stravování jako výhodu. Nebudu vás nutit do počítání kalorií či nutričních hodnot. Naopak se budeme věnovat chutím, smyslům, pocitům a tomu, aby vás změna ve stravování bavila. 

 

Předmět: Jak začít žít zdravě - koučing zdravým stravováním
Popis předmětu: Jak žít zdravě, jaké potraviny jíst? Jak je kombinovat? Jak vytrvat? Jak jíst stále chutně?
Zaměření: Koučing
400Kč/60min.Body:0
Alžbeta Štofková Dianovská

Alžbeta Štofková Dianovská

15 ročná prax kariérového poradcu, členka Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry ·

Předmět: Kariérové poradenstvo
Popis předmětu: Výber kariérovej cesty
Zaměření: Koučing
1 344Kč/60min.Body:0
Reklama
Karel Vavřena

Karel Vavřena

Jsem středoškolák - stejně jako vy. I já jsem byl mnohdy ve vaší kůži. Zklamal mě školní systém i neefektivní metody výuky. A tak jsem se začal učit, jak se učit. Ovládl psychologii učení, jezdil po středních školách a povídal si se studenty. Jsem ideální volbou pro všechny, kteří neví proč, jak a nebo co se učit.

Mým klientům (z 90% jsou to středoškoláci, stejně jako já) nabízím nejen doučování samotného předmětu, ale současně s ním i know-how, jak se správně a efektivně učit, jak porozumět svým vzdělávacím potřebám a jak postupovat v dalším učení. Moje hodiny jsou efektivní a velký důraz je kladen na vnitřní motivaci, psychologii učení a samostudium. I přes vyšší cenu mých kurzů jsou klienti vždy nadmíru spokojeni.

Ať už máte potíže s kterýmkoli předmětem, nejdůležitější je pochopit příčinu celého problému, znát svou vlastní vášeň, vědět, proč to dělám. A to je to, co vám 99% doučování nikdy nedá, ačkoli vám danou látku vysvětlí na jedničku. A to je také důvod, proč je většina doučování neefektivních a jsou to zbytečně vyhozené peníze. V dnešní době se všechno dokážete naučit sami, jen musíte vědět jak. Nevyhazujte zbytečně peníze za povrchní doučování.

Domluvte si první schůzku zdarma!

 

Předmět: Vzdělávací mentorship a psychologie učení
Popis předmětu: Tento předmět by měl být povinně vyučovaný na všech středních školách. Pokud by tomu tak bylo, nepotřebovali bychom už žádná doučování.
Zaměření: Koučing
500Kč/60min.Body:0
Hana Holá

Hana Holá

2015 - kurz Profesionální kouč v rozsahu 94 hodin - v souladu s požadavky na dovednosti kouče deklarovanými Mezinárodní federací koučů (ICF);
2 roky praxe jako interní/ externí lektor měkkých dovedností (aktuálně na http://www.naucmese.cz/hana-hola);
10 let praxe v interním HR, z toho 7 let praxe na pozici HR manažer

Předmět: Individuální koučink
Popis předmětu: Zaměřuji se na business koučink, ten je však většinou úzce spojen s životním. Do rozsahu se samozřejmě nezapočítávají úvodní informace o tom, co nabízím, jak funguji, a zodpovězení veškerých Vašich dotazů, což je zdarma.
Zaměření: Koučing, Jiné
480Kč/45min.Body:0
Daniela Müllerová

Daniela Müllerová

VŠ vzdělání v oboru psychologie. Dále pětiletý, sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik v dynamické psychoterapii a psychoterapii zaměřené na tělo. Výcvik v  krizové intervenci, rodinném a párovém poradenství a další.

Několik let praxe  v centru  pro rodinné, manželské a  partnerské poradenství a terapii. Vedle toho druhým rokem vlastní psychoterapeutická praxe. Zkušenosti jak s individuální, tak párovou terapií a poradenstvím.

 

Předmět: psychologické poradenství a psychoterapie
Popis předmětu: psychologické poradenství a psychoterapie se zaměřením na mezilidské vztahy - partnerské, rodinné, manželské, ale i pracovní, školní či jiné
Zaměření: Koučing, Psychologie
720Kč/50min.Body:0
Lucie Navarová

Lucie Navarová

* SAMOSTUDIUM & VLASTNÍ OSOBNÍ ROZVOJ - knihy, semináře, individuální konzultace & terapie různého druhu

* CERTIFIKÁTY: Institut rodinných konstelací Bhagata J. Zeilhofera

                           Terapeut Bachovy terapie

* VYTVOŘENÍ VLASTNÍHO KONCEPTU "Esence ženství" - semináře & výcvik

* ZKUŠENOSTI V OBLASTI - 15 let zkušeností seberozvojové práce se ženami i s muži

Více o mých konzultacích najdete zde:

http://www.yris.cz/?page_id=234

 

 

Předmět: KONZULTACE PRO OSOBNÍ ROZVOJ
Popis předmětu: Pomůžu Vám zorientovat se v různých životních oblastech & podpořím Vás na cestě změny k lepšímu!
Zaměření: Francouzština, Marketing, Koučing
1 000Kč/90min.Body:0
Lucie Schubert

Lucie Schubert

Předmět: Koučovací přístup a koučing
Popis předmětu: koučovací přístup, sebe-koučovací techniky, oblast work-life balance, osobní produktivita, proces učení, sladění práce s rodinou apod., možný i týmový koučing
Zaměření: Koučing, Podnikání
432Kč/60min.Body:0
Lenka Collins

Lenka Collins

Jsem zkušená terapeutka/ poradce / kouč. Své Universitní vzdělání v oboru Integrative Counselling jsem získala ve Velké Británii, kde jsem pracovala s klienty různých národností, kultur a vyznání. Mohu svým klientů nabídnout své terapeutické služby v českém i anglickém jazyce.

Jak pracuji?

Čerpám z terapeutických přístupů:

Psychodynamický

Humanitní/zaměřený na osobu

Existenciální / fenomenologický

KBT

 

Každý z nás si vytváříme svůj život sami, ačkoli se může zdát, že za naše ne/úspěchy jak v soukromém tak pracovním životě mohou druzí. Přijetím zodpovědnosti za náš osobní ne/úspěch je první krok ke spokojenému životu.

Najít v sobě odvahu kontaktovat mojí poradnu je první příležitostí k tomu, abyste porozuměli sami sobě a svému světu – světu, který jste si sami na základě vašich životních situací vytvořili.

Každý začátek je těžký, ale bez prvního kroku pracovat na sobě a pro své cíle, zůstane náš život přinejmenším takový, jaký jsme si ho doposud vytvořili.

Každý z nás je jiný a každý z nás potřebuje individuální přístup a porozumění. Vaše okolí vám málo kdy rozumí a život se zdá býti věčným bojem? Pak jste tu správně. Pak jsem právě já tím člověkem/poradcem, který vám pomůže naučit se novému pohledu na svět, pohledu a porozumění, které vám pomůže posunout se v životě tím správným směrem - vaším směrem.

Uznávám hodnotu budování a udržování etických vztahů s mými klienty založené na důvěře, respektu a empatického porozumění.

Mé zaměření je na rozvoj osobnosti, filosofii života a udržovaní psychické i fyzické kondice s cílem pomoci lidem:

  • Pomohu vám najít nové účinnější cesty jak řešit životní situace
  • Pomohu vám porozumět dosavadním rozhodnutím a jejich významu
  • Naučím vás dojít k pochopení „sebe sama“- najít své místo „na/ve světě“, porozumět „konfliktům“ ve vztahu k životu
  • Porozumět vztahům k lidem v jakýchkoliv situacích
  • Ukážu vám cestu jak učinit rozhodnutí a následné změny, za účelem úspěšnějšího života (soukromého a profesního) a následné dosažení osobních cílů

 

S čím vám dále mohu pomoci?

Nízké sebevědomí/sebedůběra/sebeláska, stres, umrtí, problémy ve vztazích, otázky důvěry, trauma, emocionální výkyvy, úzkost, záchvaty paniky, otázky týkající se významu spirituality atd.

Předmět: Poradenství-Rozvoj osobnosti-Terapie
Popis předmětu: zaměření na rozvoj osobnosti, filosofii života a udržovaní fyzické a psychické kondice
Zaměření: Angličtina, Koučing
720Kč/60min.Body:0
Tomáš Vojtěchovský

Tomáš Vojtěchovský

Předmět: Koučing, individuální konstelace
Popis předmětu: objevte své přirozené nadání a začněte žít podle svého
Zaměření: Koučing
1 200Kč/60min.Body:0
Tomáš Gebe

Tomáš Gebe


Předmět: Hravý koučing
Popis předmětu: kurz koučovacích zručností pre efektívnu komunikáciu, vedenie a motiváciu ľudí pre manažérov, personalistov, predajcov, učiteľov...
Zaměření: Koučing
638Kč/60min.Body:0