Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Astrologie

Co o Vás a o světě kolem říkají hvězdy? Astrologie nabízí možnost podívat se na svět a život z kosmické perspektivy. Pomůže vidět a pochopit souvislosti. Být dobrým astrologem si vyžaduje spoustu studia. Pokud Vás láká tajemnost hvězd, on-line kurz je pro Vás jako stvořený. Učit se můžete klidně i v čase, kdy jsou hvězdy nejjasnější.

Výsledky vyhledávání

Feri Feroslav

Feri Feroslav

teeest

Předmět: test1
Popis předmětu: test1
Zaměření: 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, Astrologie
266Kč/hod.Body:0
Veronika Navrátilová

Veronika Navrátilová

Aastrologii se věnuji více než 20 let, prostudovala jsem veškerou hodnotnou literaturu v češtině a mnohé i v angličtině.

Vyložila jsem tisíce horoskopů, především převažuje oblast vztahová. Horoskopy vykládám jen seriosně s velkým ohledem na svobodnou vůli člověka.  Je to nástroj s obrovskou mocí pohlédnout na směřování jedince v tomto životě, na jeho charakter, který vytváří do velké míry náš vlastní osud. Astrologii se může naučit každý a já nabízím velice svědomitou a srozumitelnou formu.

Předmět: Tradiční a psychologická astrologie
Popis předmětu: pro začátečníky i pokročilé
Zaměření: Astrologie
420Kč/45min.Body:0
Reklama
Kamila Jančíková

Kamila Jančíková

Kurz je zaměřen na seznámení posluchačů se základními poznatky a postupy nezbytnými pro výklad horoskopu. Je určen pro ty zájemce o astrologii, kteří by se rádi dozvěděli smysluplné souvislosti mezi planetami a naším vlastním životem. Pro ty, kteří vnímají astrologii jako nástroj k poznání sebe sama.

Naučíme se, jak horoskop interpretovat, jak porozumět jednotlivým prvkům, ze kterého je složený a naopak, jak tyto prvky vnímat v širších souvislostech. Stejným způsobem pak mohou později sami posuzovat jakýkoliv další horoskop.

Seznámíme se s:

 

  • Symbolikou znamení zvěrokruhu, planet, domů, živlů a kvadrantů
  • praktické ukázky z našich horoskopů nebo z horoskopů našich blízkých či známých osobností vysvětlíme a ukážeme fenomenologii planet.
  • Podrobně budeme probírat přítomnost planet v astrologických domech jako scenériích životních zkušeností, jejich umístění ve znameních zvěrokruhu s jejich základními potřebami a schopnostmi. Budeme poznávat, jaké máme sklony k zaujímání postojů v různých životních situacích, jaké vlastnosti máme kultivovat a rozvíjet, abychom mohli těžit ze svých zdrojů.Také se budeme zabývat našimi stínovými vlastnostmi, které se, právě proto, že je z různých důvodů nepřijímáme nebo dokonce zavrhujeme, tlačí do našeho života skrze druhé lidi, abychom si je uvědomili a věnovali jim láskyplnou pozornost a obrušovali jejich ostré hrany.
  • Nezapomeneme na našeho vnitřního léčitele Chirona a temnou ženu v našem nitru Lilith.
  • Naučíme se číst tzv. transity planet nebo základy partnerského horoskopu. Určitě se naučíme rozpoznat ve svém horoskopu svou Animu, Anima - obraz našeho vnitřního muže, naší vnitřní ženy.

 

 

 

 

 

Součástí výuky je i seznámení s ovládáním kvalitního astrologického programu, který si mohou na místě nainstalovat.

Předmět: Astrologie
Popis předmětu: Základy astrologie
Zaměření: Microsoft Office, Astrologie
360Kč/60min.Body:0