Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Italština

Ciao! Kurzů na výuku jazyků přes internet najdete spoustu. Ovšem většinou jsou to kurzy, kde jen pasivně něco čtete, posloucháte nahrávky, případně vyplňujete testy. U nás je to o stupeň italštější. Naše vzdělávací kurzy jsou interaktivní, což při výuce italštiny, jazyka natolik temperamentního, znamená o to větší zábavu. To musí být „perfetto“!

Výsledky vyhledávání

Iva Fisicaro

Iva Fisicaro

Vystudovala jsem Ekonomickou fakultu na ČZU Univerzitě a v rámci studia jsem odcestovala do Sicilíe, kde jsem studovala následující dva roky. Uzavřela jsem zkoušky v italštině na fakultě Facoltá di Economia a rozhodla se zůstat v Sicilii, kde jsem se i provdala. Již 6. rokem vyučuji individuální a skupinové lekce italštiny a velmi ráda Vás naučím tomuto zpěvavému jazyku.

Předmět: ITALIANO PER TUTTI
Popis předmětu: Naučím všechny úrovně italského jazyka unikátní formou od rodilého mluvčího.
Zaměření: Italština, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ
300Kč/60min.Body:0
Eva Paličková

Eva Paličková

V italském a španělském prostředí se pohybuji už více než 10 let. Ráda ti předám všechny své znalosti, abych tě načila mluvit italsky či španělsky. Naučím tě tyto jazyky tak, aby ses mohl/a domluvit v jakékoliv situaci. 

Předmět: Italština a španělština
Popis předmětu: Ráda tě naučím se bez problému domluvit italsky a španělsky :-)
Zaměření: Italština
240Kč/60min.Body:0
Reklama
Lenka Bělašková

Lenka Bělašková

Jsem absolventkou bakalářského oboru Italský jazyk a literatura, v minulosti jsem strávila 1 rok studijním a pracovním pobytem v Itálii, v posledních letech se věnuji doučování IT a tlumočení na obchodních schůzkách. Mám praxi s výukou dětí i dospělých, upřednostňuji individuální přístup se zaměřením na konverzaci a stále se snažím vyhledávat nové a efektivní metody, aby byla výuka pro vás co nejpříjemnější :-) 

Předmět: Italština s úsměvem
Popis předmětu: Italština ve všech podobách
Zaměření: Angličtina, Italština
300Kč/60min.Body:0
Adriána Tišťanová

Adriána Tišťanová

Vyštudovala som odbor Taliansky jazyk a literatúra na Masarykovej univerzite v Brne. Počas môjho štúdia som mnohokrát navštívila Taliansko a zároveň i študovala na talianskej univerzite Università degli studi di Salerno. Svoju vášeň pre tento jazyk starostlivo pestujem a viackrát do roka sa do Talianska vraciam upevňovať znalosti a vychutnať to pravé espresso italiano.

Předmět: Taliančina
Popis předmětu: Od základov gramatiky až po ucelený prehľad gramatiky talianskeho jazyka, naučím a vysvetlím všetky tajomstvá, ktoré najspevavejší jazyk na svete ukrýva. Samozre je konverzácioa a situačné diálogy.
Zaměření: Italština
235Kč/60min.Body:0
barbara somogyiova

barbara somogyiova

Předmět: talianska konverzacia,gramatika,preklady
Popis předmětu: vsetky stupne
Zaměření: Italština
672Kč/60min.Body:0