Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Čínština

Čína je dnes strategickým obchodním i politickým partnerem, proto se znalostí čínského jazyka dnes zajdete daleko.  V Americe stále více studentů sází na čínštinu. Učte se tedy čínský jazyk i Vy. Najděte si svého on-line učitele a vykročte do fascinujícího světa čínského draka.

Výsledky vyhledávání

Hana Bašová

Hana Bašová

  • studijní pobyt v ČLR (Chengdu, Peking)
  • certifikát HSK6 (nejvyšší úroveň)
  • délka hodiny podle Vašeho přání

Studium jazyků a jejich výuka byly vždycky mým koníčkem. Kromě angličtiny a němčiny jsem po studijním pobytu v ČLR (celkem rok a půl, Chengdu a Peking) začala vyučovat především čínštinu. Ráda pracuji jak s dětmi, tak s dospělými, soukromě i v jazykových školách. Právě v nich bývají skupinky neuvěřitelně různorodé, ale také díky tomu jsem se přesvědčila, že je třeba ke každému studentovi přistupovat jednotlivě a vést hodiny v souladu s jejích přáními a potřebami. Důraz kladu především na dobré ovládnutí jednoduchých větných vzorců, které už po několika hodinách studenti dovedou úspěšně používat a konverzovat a postupem času je s přibývající slovní zásobou obměňovat a tvořit věty vlastní.
Nabízím také přípravu na jazykový certifikát HSK.

Předmět: Čínština z pohodlí domova
Popis předmětu: Čínština je jazyk pro začátečníka - samouka obtížný, ale pokud se k jejímu studiu přistoupí ze správného konce, je to celoživotní výzva i zábava.
Zaměření: Čínština
480Kč/60min.Body:0
Evi Balamotisová

Evi Balamotisová

Předmět: Čínština
Popis předmětu: Učím čínštinu pro začátečníky. V současnosti končím studium Sinologie na FF UK v Praze, rok jsem žila v Číně a studovala na univerzitě v Changsha. Mám jazykový certifikát HSK4.
Zaměření: Angličtina, Čínština, Řečtina, Čeština
360Kč/60min.Body:0
Reklama
Minxiao Li Jambor

Minxiao Li Jambor

Předmět: konverzacia, gramatika kompletne uplne lekcie pocuvanie konverzacia pisanie
Popis předmětu: vsetky levely
Zaměření: Čínština
168Kč/30min.Body:0