Stránka je v beta verzi a je otevřená pouze pro registraci učitelů , pracujeme na kvalitě a nových funkcionalitách, které vám vše usnadní. O spuštení a otevření pro studenty vás budeme již brzo informovat mailem a na Facebooku.
Pyjama Academy

Čeština

Praha a Česko samotné skýtají spoustu možností. Nabízí se zde kultura, vysoké školy, pracovní příležitosti, ale tak jako všude, i zde je potřebné znát jazyk. Vylepšete si češtinu s Vaším on-line učitelem v pohodlí domova. Vzdělávejte se lehce a rychle on-line a buďte připraveni, protože štěstí přeje připraveným.

Výsledky vyhledávání

Jitka Doležalová

Jitka Doležalová

Hi, are you looking for a Czech native speaker? I tutor Czech for foreigners . I offer flexible online lessons via Skype.  I have experience with tutoring I also worked as a teacher in language school. Lessons can be taught in English or in Russian.

??????, ????? ??? ???????? ???????? ?????? ? ???????? ??????? ??? ???????????. ????????? ?????? ????? ????? Skype. ? ???? ???? ???? ? ?????????????? ? ? ????? ???????? ??? ????????????????? ? ???????? ?????.

Předmět: Čeština pro cizince
Popis předmětu: pro začátečníky i pokročilé
Zaměření: Ruština, Angličtina, Čeština
240Kč/60min.Body:0
Evi Balamotisová

Evi Balamotisová

Předmět: Czech for foreigners
Popis předmětu: I offer to teach you the difficult language that Czech is using fun and enjoyable methods. If you don't like textbooks and you want to learn as much as possible while not realising you're studying, I'm the right teacher for you. What are you waiting for?
Zaměření: Angličtina, Čínština, Řečtina, Čeština
360Kč/60min.Body:0
Reklama
Lucie Dembická

Lucie Dembická

V minulém školním roce jsem úspěšně ukončila bakalářské studium Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, obor Český jazyk a ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání. Z českého i ruského jazyka mám složenou státní závěrečnou zkoušku bakalářské úrovně. V současné době studuji navazující magisterský program Český a ruský jazyk pro 2. stupeň ZŠ a SŠ na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy.

S doučováním i vyučováním českého jazyka mám bohaté zkušenosti. Doučuji jak žáky 2. stupňě základní školy, tak i středoškolské studenty gymnázií a středních odborných škol. Rovněž působím jako lektor češtiny v jazykových školách, kde se setkávám se studenty různého věku a úrovní znalostí jazyka. Soukromě též vyučuji češtinu anglicky, ukrajinsky a rusky mluvící studenty. 

Předmět: Český jazyka a literatura, Čeština pro cizince
Popis předmětu: Hodina se může podle přání studentka zaměřit na jakoukoliv oblast z českého jazyka a literatury. Vhodné pro žáky ZŠ, studenty SŠ i cizince, kteří se chtějí naučit dobře česky.
Zaměření: Čeština, Ruština
300Kč/60min.Body:0
Tereza Tlachová

Tereza Tlachová

Absolventka bohemistiky na FF UK, zkušenosti s lektrorováním 7 let.

Předmět: Čeština, čeština pro cizince
Popis předmětu: Doučování češtiny všech úrovní (ZŠ, SŠ, VŠ) + čeština pro cizince
Zaměření: Čeština
300Kč/60min.Body:0
Michaela Janecká

Michaela Janecká

Vystudován první stupeň bez jediné horší známky než 1. Vystudována základní škola.

Předmět: Kompletní Český Jazyk pro první stupeň
Popis předmětu: Doučování, pomoc s předmětem, pomoc s plněním domácích úkolů , příprava na testy, pro kohokolv. Možnost vybrat jsi látku z daného předmětu.
Zaměření: 2. stupeň ZŠ, Čeština
101Kč/60min.Body:0
Lenka Martinková

Lenka Martinková

Jsem studentkou posledního ročníku všeobecného gymnázia. S vyučováním mám několikaleté zkušenosti, vedla jsem kurz tvůrčího psaní a keramiky, doučovala jsem matemetiku, fyziku a chemii.

Žáky 1. stupně ZŠ doučím všechny předměty. Zájemci z 2. stupně ZŠ mohou vybírat z nabídky ČJ, dějepis, dějiny umění, biologie, fyzika, chemie, občanská výchova, zeměpis a po domluvě další. Studenty SŠ připravím na češtinu, dějepis, dějiny umění, zeměpis.

V případě zájmu připravím na přijímačky na víceletá gamnázia.

Předmět: Čeština pro všechny
Popis předmětu: ZŠ, SŠ
Zaměření: Čeština, Angličtina, Aritmetika, Biologie, Dějiny, Fyzika, Chemie, Občanská výchova, Dějiny umění, Psaní, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, Gymnázium, Jiné
180Kč/60min.Body:0
Tereza Plachá

Tereza Plachá

Předmět: Český jazyk
Popis předmětu: Úroveň ZŠ i SŠ
Zaměření: Matematika, Chemie, Čeština, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ
384Kč/60min.Body:0
Veronika Brázdilová

Veronika Brázdilová

Předmět: Čeština pro cizince
Popis předmětu: Protože jsem sama dlouho žila v zahraničí, vím, jak se člověk cítí v cizí zemi. Ráda Vám pomůžu s češtinou i českou kulturou a životem v ČR.
Zaměření: Francouzština, Angličtina, Příprava na přijímací pohovor, Čeština
300Kč/50min.Body:0
Kiro Nusev

Kiro Nusev

Předmět: konverzace
Popis předmětu: pokrocily
Zaměření: Čeština
336Kč/45min.Body:0
Jana Odevzdaná

Jana Odevzdaná

Masarykova univerzita v Brně (titul Mgr. v oboru český jazyk a literatura)

12 let zkušeností s výukou češtiny pro cizince (firmy, kurzy v integračních centrech, skupiny i individuálně)

Předmět: Čeština pro cizince
Popis předmětu: Čeština pro všechny.
Zaměření: Čeština
480Kč/45min.Body:0